Yashetarium ledger: Difference between revisions
From WikiDotMako
No edit summary |
(rearrange) |
||
Line 5: | Line 5: | ||
| Rent || 1600 || Dennis || All | | Rent || 1600 || Dennis || All | ||
|- | |- | ||
| | | Furniture Disposition || 42.00 || Mako || All | ||
|- | |||
|- | |||
| Groceries (2013-06-24) || 201.00 || Aaron || All | | Groceries (2013-06-24) || 201.00 || Aaron || All | ||
|- | |- | ||
| Frita Batita || 15 || Dennis || Mako | | Frita Batita || 15 || Dennis || Mako | ||
|- | |- | ||
| Groceries (2013-07-03) || 193.76 || Mako || All | |||
|- | |||
| Beer (2013-07-03) || 30 || Mako || Aaron, Mako | |||
|- | |||
| Coffee (2013-06-30) || 30 || Aaron || All | | Coffee (2013-06-30) || 30 || Aaron || All | ||
|- | |- | ||
|} | |} |
Revision as of 19:25, 4 July 2013
Description | Cost | Paid | Beneficiaries |
---|---|---|---|
Rent | 1600 | Dennis | All |
Furniture Disposition | 42.00 | Mako | All |
Groceries (2013-06-24) | 201.00 | Aaron | All |
Frita Batita | 15 | Dennis | Mako |
Groceries (2013-07-03) | 193.76 | Mako | All |
Beer (2013-07-03) | 30 | Mako | Aaron, Mako |
Coffee (2013-06-30) | 30 | Aaron | All |